Gizlilik Politikası

logo

 
flashinternetcafe olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu sebepten dolayı, üyelerimizin kendilerini daha rahat hissetmeleri için onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık.
 
a) flashinternetcafe'e verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, flashinternetcafe sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
 
b) Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, flashinternetcafe dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı'nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
 
c) Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde flashinternetcafe'e bildirebilirsiniz. flashinternetcafe'e vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.
 
d) Sizler için yapılandırdığımız cep telefonu ile aktivasyon, ip sabitleme ve giriş ip si tutma gibi işlemler unutmayınız ki flashinternetcafe 'in siz değerli müşterilerinin güvenle alışveriş yapmasını sağlamaya yöneliktir.
 
flashinternetcafe gerektiğinde bu sözleşmedeki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.
 
İşbu sözleşmeden kaynaklanacak olan her türlü uyuşmazlığın çözümünde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne Kaza Mahkemeleri yetkilidir...
 

 

Bize ulaşın?