Hakkimizda

logo

HAKKIMIZDA

Oyunlar özellikle bilgisayarların kullanımının artmasıyla yaygın hale gelmiştir. Bizde 2002 yılından bu yana kendimizi geliştirdik. İlk olarak açtığımız internet kafede o dönemin popüler oyunu olan Knight online için gold bar satışı yaptık. İnsanların olumlu dönüşleri ile bizde kendimizi bu alanda geliştirmeye devam ettik. Ardından Metin 2 oyunu için Çin’den yang (oyun parası) getirdik ve bu da herkes tarafından olumlu dönüşler almamızı sağladı. Sizlerin istekleri doğrultusunda bizde kendimizi geliştirmeye devam ederek bugünlere kadar ulaştık.

Müşteri İsteği Odaklı Sistem

Şu anda son zamanların en yaygın oyunlarından olan zynga poker ve 101 okey plus oyunlarında chip satışı yapmaktayız. İlk olarak Endonezyadan getirdiğimiz zynga chip ile chip satışlarına başladık. Son zamanların en yaygın oyunu olan 101 plus okey için sizden gelen istekler doğrultusunda bu oyun için de chip satışlarına başladık.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi sürekli yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Chip alımlarımda en büyük sıkıntı olan aktarım ve saati problemini ortadan kaldırdık ve 7 gün 24 saat hizmet sunmaya başladık. Ayrıca sitemizde yer alan canlı destek kısmı sayesinde müşteri temsilcisine 7 Gün 24 saatleri kolayca ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşın?